اطلاعات و مدارک عضویت کانون

توجه : در صورتی که حضوری ثبت نام کرده اید و دارای کارت عضویت از کانون بازنشستگان می باشید و در ورود به سامانه دچار مشکل شده اید، نیازی به ثبت نام مجدد در سامانه اینترنتی ندارید،جهت رفع مشکل به کانون مراجعه نمایید.

لطفا از آخرین نسخه های مرورگرهای Chrome ،Firefox استفاده نمایید.(ترجیحا از اخرین نسخه Chrome استفاده شود.)


مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام


  1. یک قطعه عکس 3 در 4 اسکن شده ی سرپرست، زمینه سفید رسمی با حجم حداکثر 100 کیلوبایت ، ارتفاع 400 پیکسل و عرض 300 پیکسل مورد نیاز است. به کسانی که تصاویر نامناسبی ارائه کنند، کارت عضوت در کانون ارائه نخواهد شد. مسئولیت این موضوع به عهده ثبت نام کننده و ثبت نام شونده می باشد.
  2. وارد کردن تصویر شناسنامه، کارت ملی و دفترچه بیمه/حکم بازنشستگی/فیش حقوقی بصورت خوانا و حداکثر حجم 300 کیلوبایت الزامی است.
  3. جهت ثبت اطلاعات افراد تحت تکفل می بایست بعد از ثبت نام و تایید عضویت به کانون مراجعه نمایید.
  4. آدرس دقیق پستی محل سکونت به همراه کد پستی.
  5. شماره تلفن همراه الزامی می باشد زیرا از این به بعد، کانون از طریق پیام کوتاه، اطلاعیه های مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.
  6. ثبت نام در کانون، 15000 تومان و هر سال عضویت 5000 تومان هزینه خواهد داشت. این هزینه، در صورت ثبت نام الکترونیکی از طریق پرداخت الکترونیکی و با استفاده از کارت عابر بانک عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است. جهت پرداخت، علاوه بر شماره 16 رقمی روی کارت، رمز دوم کارت، شماره CVV2 و تاریخ انقضای کارت مورد نیاز است. عملیات پرداخت می تواند توسط هر شخصی صورت پذیرد و لزومی ندارد که کارت مربوط به سرپرست باشد.
  7. پس از پرداخت هزینه ثبت نام و بررسی توسط کارشناسان کانون، نتیجه بررسی ثبت نام به شماره همراه ارائه شده در فرم ثبت نام، ارسال خواهد شد.